Inowrocław, św. Mikołaja

Obiekt na sprzedaż

Opis nieruchomości

Informuje o możliwości wzięcia udziału w przetargu na sprzedaż składające się na funkcjonalną całość nieruchomości gruntowe o łącznej pow.  zabudowane budynkami usługowo-biurowymi z funkcją mieszkalną o łącznej pow. użytkowej 833,95 m2 położonej w Inowrocławiu przy ul. Św. Mikołaja 3, 5, 7 i 9:
a) nieruchomość gruntowa o pow. 580 m2, działka ewid. nr 539, w Inowrocławiu przy ul. św. Mikołaja 5,

b) nieruchomość gruntowa o pow. 668 m2, działka ewid. nr 385, w Inowrocławiu przy ul. św. Mikołaja 7,

c) nieruchomość gruntowa o pow. 573 m2, działka ewid. nr 538, w Inowrocławiu przy ul. św. Mikołaja 3,

d) nieruchomość gruntowa o pow. 450 m2, działka ewid. nr 386, w Inowrocławiu przy ul. św. Mikołaja 9,

Wartość nieruchomości oszacowana została przez rzeczoznawcę majątkowego na kwotę 2.329.000,- zł netto. Cena minimalna sprzedaży wynosi 1.863.200,- zł netto (jeden milion osiemset sześćdziesiąt trzy tysiące dwieście złotych 00/100).

Dojazd do nieruchomości drogą o nawierzchni asfaltowej. Uzbrojenie: z sieci miejskiej – elektryczność, wodociąg, gaz, kanalizacja sanitarna i deszczowa.

Istniejącą zabudowę stanowi stojący na podwórzu, ciąg budynków w zabudowie zwartej, stanowiących organizacyjną całość, o funkcji biurowo-usługowej – obecnie z urządzoną, działającą myjnią ręczną i serwisem pielęgnacji samochodowej oraz pomieszczeniami biurowymi i magazynowymi na parterze i lokalami usługowo-biurowymi na piętrze. Pozostałe obiekty stanowią dwa przylegające do siebie budynki o przeznaczeniu biurowo-mieszkalnym. Stan techniczny poszczególnych budynków i lokali w obu grupach obiektów jest bardzo zróżnicowany. Niezabudowana część działek jest utwardzona w całości kostką betonową i stanowi plac manewrowy z parkingiem obsługującym budynki.

W celu uczestnictwa w wyborze oferentów, niezbędne jest złożenie pisemnej oferty na adres Kancelaria Prawno – Restrukturyzacyjna Tomasz Szulc (ul. Dąbrowa 62, 85-147 Bydgoszcz), osobiście lub listownie w zamkniętej kopercie, która to musi wpłynąć najpóźniej do dnia 8 listopada 2022 r. do godz. 15:00. W kopercie winna znajdować się kolejna zamknięta koperta zawierająca ofertę, z dopiskiem na tej kopercie „OFERTA NA NIERUCHOMOŚĆ 1, SYGN. AKT XV GUp 242/18, NIE OTWIERAĆ”.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium w wysokości 20% ceny minimalnej tj. 372.640,00 zł (trzysta siedemdziesiąt dwa tysiące sześćset czterdzieści złotych 00/100).

Rozpoznanie złożonych ofert nastąpi w dniu 9 listopada 2022 roku o godz. 12:00 w kancelarii syndyka mieszczącej się w Bydgoszczy przy ul. Dąbrowa 62.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły oferty

Symbol oferty EPM-BS-974
Powierzchnia 834,00 m²
Powierzchnia działki 2 271 m²
Rodzaj obiektu kamienica

Kalkulator kredytowy

PLN
%
Wysokość raty

Kalkulator kosztów

PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
PLN
%
PLN
Podatek od czynności cywilno-prawnych
Taksa notarialna (opłata notarialna)
VAT od taksy notarialnej (opłaty notarialnej)
Wniosek do WKW
VAT od wniosku do WKW
Prowizja agencji nieruchomości
VAT od prowizji agencji nieruchomości
Wypisy aktu notarialnego - około
RAZEM (cena + opłaty)

Napisz do nas

Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Proszę wypełnić to pole
Trwa wysyłanie...